weather_dt

PRVÝ JARNÝ DEŇ PRINIESOL TEPLOTY DO +16°C

        1. marec bol slnečný a veľmi teplý. Na Podunajskej nížine sa oteplilo na +16°C, v Bratislave mali o 6:00 ráno +10°C a popoludní pri miernom vetre až +14°C. Podobné denné, no nižšie ranné teploty zasiahli Východoslovenskú nížinu, v Trebišove sa teplota pohybovala v rozpätí +2/+14°C. 
           Od stredy však dorazí citeľné ochladenie. Maximálne teploty dosiahnu v stredu len +2/+7°C, vo štvrtok +1/+6°C, v piatok a cez víkend bude v dolinách len -2°C, v nížinách do +4°C. V nedeľu 7. marca bude na túto ročnú dobu tiež veľmi chladno, len -2/+3°C. Do konca týždňa sa výrazne ochladí aj v noci - v nedeľu ráno bude v kotlinách mrznúť pri -10°C. 
http://www.bazos.sk/obr/1/972/2730972.jpg
(obr. z pravda.sk)Komentáře k článku

Xyz říká
02.03.2010

ešteže sa ochladí :-))Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Menu

Poslední články

ANKETY

Náštevnosť webu vrámci štátov v Európe aj na svete:
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

O mně

Už 4 roky sa zaoberám sledovaním počasia a klimatických zmien. Každý deň sledujem stav počasia na Slovensku, v Európe aj vo svete a dlhodobé predpovede, hlavne čo sa týka zrážok a teplôt. Vo svojich článkoch vychádzam z free dát, dostupných verejnosti od amerických, francúzskych, nemeckých, českých až po slovenské weby. Okrem toho si rád zahrám volejbal alebo futbal, venujem sa aj geografii. :-) Komentáre sú vítané.:-D Tento blog už bez prestávky funguje od júna 2008 a myslím si, že postupne sa zlepšuje aj kvalita webu, čomu prispievajú hlavne noví registrovaní užívatelia. :-D In-počasie

NÁVŠTEVY OD 30.11.2008

Počasí

ONLINE MONITOR

Počet ľudí online na webe

SHOUTBOARD

VOĽNÁ DISKUSIA

Chat

PODPORA STRÁNOK

CZIN.eu Locations of visitors to this page CZIN.eu

 

METEOINFO

PageRank

ANKETA

BlueBoard.cz

MAPA


Zväčšiť mapu

<EMBED pluginspage=http://www.macromedia.com/go/getflashplayer src=http://www.html.over.cz/clock8.swf width=97 height=95 type=application/x-shockwave-flash quality="high" bgcolor="#FFFFFF" wmode="transparent" menu="false">

RSS

BlueBoard.cz

SLOVNÍK CZ-EN

Slovník
CZ - EN
EN - CZ

15-DŇOVÁ PREDPOVEĎ

http://www.myforecast.com/bin/expanded_forecast_15day.m?city=W11858&metric=true Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí